Maistas lieknėjant: į ką yra svarbu atkreipti dėmesį?

Maistas lieknėjant: į ką yra svarbu atkreipti dėmesį?

Jau turbūt žinote, kad tinkamas maistas lieknėjant yra labai svarbus faktorius ir vien tik sporto nepakanka. Prieš šventes ar vasaros sezoną mes norime padailinti savo kūno linijas ir nuimti kelis kilogramus nuo liemens, sėdmenų ir pilvuko. Jeigu šiuo metu esate visiškai patenkintas savimi ir savo išvaizda, tai galite šio straipsnio toliau net neskaityti,o jei norėtumėte padailinti savo kūno linijas, štai mūsų patarimai ir motyvacija Jums.

Kodėl verta susirūpinti viršsvoriu?

Papildomi kilogramai kartu gali atnešti ir papildomas sveikatos problemas. Viršsvoris padidina kraujagyslių darbą, kas sąlygoja širdies darbo krūvį. Ypač yra pavojinga, kai riebalai kaupiasi pilvo srityje aplink vidaus organus. Antsvoris yra rodiklis, kad žmogui laikas susirūpinti savo sveikata. Tad papildomi kilogramai ne tik tavo vizualiai matos, bet ir nėra gerai tavo sveikatai. Gal jau dabar galvoji ir sutinki, kad pats laikas susiimti ir pradėti rūpintis savimi bei visus nustebinti savo pokyčiais? Tam, kad galėtum atsispirti įvairioms pagundoms (ypač kai esi alkanas), geriausia pasiruošti maistą pačiam iš anksto. Be to, maistas turi būti įvairus ir svarbiausiai skanus, kad laikytis sveikatai palankios mitybos būtų lengva! Taigi, pagrindiniai principai:

1. Suvartok mažiau kalorijų nei sudegini

Viskas paprasta – turi sudeginti daugiau kalorijų nei suvalgai. Kalorijų deficitas yra pagrindinė sąlyga, norint sulieknėti. Dėl to svarbu skaičiuoti kalorijas, planuoti, ką valgysi ir rašyti maisto dienoraštį. Užrašęs ir pamatęs, kiek ir kokio maisto suvartoji, gali nustebti kaip lengva viršyti dienos kalorijų normą.

2. Pirmiau išgerk vandens 

Greičiausias ir efektyviausias būdas sumažinti suvartojamų kalorijų kiekį yra gerti daugiau vandens. Net jeigu esi išalkęs, iš pradžių atsigerk stiklinę vandens. Gali būti, kad tavo organizmas siunčia signalą, kad esi ištroškęs.

3. Įprask maistą pasigaminti pats

Kai minėta anksčiau, geriausias priešnuodis pagundoms – iš anksto paruoštas maistas. Kai pats pasigamini maistą – žinai, kiek kalorijų patiekale yra. Kai nesi tikras, ką valgai, tai sunku išlaikyti kalorijų deficią. Žinoma, pradėdamas gaminti maistą pats, turėsi gerai apgalvoti, kokius produktus naudoti, ką vėl čia sveiko ir skanaus pasigaminti. O kai pritrūks motyvacijos tęsti sveikus įpročius, prisiminkite, kodėl iš viso pradėjote, galite net susidaryti sąrašą dalykų, kas jus motyvuoja.

Skanus ir sveikas maistas lieknėjant, negaminant?

Jeigu maisto gamyba tavęs nežavi, o kalorijų skaičiavimas atrodo sudėtingesnis už aukštąją matematiką – mes, Fitnetfood.lt, mielai pasirūpinsime, kad maistas lieknėjant tave pasiektų visame Vilniuje ir Vilniaus rajone. Mūsų mitybos ekspertai pasirūpins, kad kiekviename patiekale būtų reikiamas medžiagų, vitaminų, baltymų, riebalų ir angliavandenių kiekis, kad tu greičiau pasiektum savo tikslus! Pažadame šviežų maistą, didesnes porcijas nei kiti tiekėjai bei daug meilės kiekviename indelyje! Užsisakyk ir paragauk mūsų sveiko maisto su specialiu pasiūlymu švenčių proga. Pasiūlymą rasite čia: skaityti daugiau.

lt_LTLithuanian
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę