Dažniausiai užduodami klausimai

Ir atsakymai į klausimus

Meniu keičiame kiekvieną savaitę. Kiekvienas pristatymas – tai nauji patiekalai. Kiekvieną mėnesį atnaujiname meniu.

Taip, padedame už papildomą mokestį 50 €, kurie pridedami prie užsakymo bendros sumos. Su kiekvienu klientu dirbame atskirai. Padedame, išklausome, ir išrenkame planą atitinkantį kliento lūkesčius.​

Ne, maistą pristatome tik Vilniuje iki 18 km nuo miesto centro + 3 €. Iki 15 km nuo miesto centro + 2 €. Iki 12 km nuo centro pristatymas nemokamas. 

Visas galimą alergiją ar netoleravimą sukeliančias medžiagas rasite čia (paspausti)

Maistą ruošiame tik iš natūralių ingredientų, todėl rekomenduojamas bet kurio patiekalo sunaudojimo laikas yra 24 valandos (jei pakuotė yra sandari ir laikoma šaldytuve).

Taip, maisto pristatymo laiką kiekvienai dienai galima keisti iš anksto mus informavus telefonu +370 684 82222 arba el. paštu info@fitnetfood.lt. Maistą galite gauti ir iš vakaro.

Taip, galite. Apie tai informuokite telefonu +370 684 82222 arba el. paštu info@fitnetfood.lt bent dvi dienos prieš sustabdymą. 

Taip, galima. Kaskart, pristatant maistą įdedame Jums informacinį lapą, kuriame nurodyti, kurį iš pakuotėse esančių patiekalų galite šildyti mikrobangėje, orkaitėje ar keptuvėje. 

Taip, galite atsiskaityti kurjeriui perimdami maistą. Šiai paslaugai taikome 3 € administracinį mokestį, kuris bus įtrauktas į bendrą kasą. Apie ketinimą apmokėti grynais, prašome informuoti iš anksto. Apmokėjimus grynais priimame iki 800 €.

Palikite šaltkrepšį toje vietoje, kur Jums buvo pristatytas maistas, kitą rytą atvykęs kurjeris jį paims. Jei palikti ryte negalite, susisiekite +370 684 82222 arba el. paštu info@fitnetfood.lt ir sutarsime krepšio paėmimo sąlygas. Jeigu turėsite daugiau nei du krepšius, maistą Jums pristatysime vienkartiniuose krepšiuose iki to laiko, kol grąžinsite šaltkrepšius.

Taip, galime. Vieno krepšio kaina papildomai kainuos 0,50 € prie užsakymo bendros sumos. 

Prieš užsisakant ilgesniam nei 5 dienų laikotarpiui, siūlome užsisakyti rinkinį vienai dienai. Kadangi visiems rinkiniams su 5 ir daugiau dienų pristatymu taikome nuolaidas, nutraukus sutartį anksčiau, kaina už  jau panaudotas dienas bus perskaičiuojama pagal 1 d. d maisto komplekto įkainį.

Kuponą užsisakyti galite paskambinę +370 684 82222 arba el. paštu info@fitnetfood.lt.

Maistą šeštadieniui pristatome penktadienį kartu su tos dienos užsakymu.

Liko klausimų? Susisiekite +370 684 82222 arba el. paštu info@fitnetfood.lt

lt_LTLithuanian
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę