Kontaktai

Susisiekite

Subalansuotas maistas į namus ir į biurą

Turite klausmų? Atsakysime

Subalansuotas maistas į namus ir į biurą

galite skambinti nuo nuo 07:00 – 23:00

El. paštas

info@fitnetfood.lt

Dažniausiai Užduodami Klausimai!

Subalansuotas maistas į namus ir į biurą

Taip, mes galime atvežti ką tik paruošta karštą maistą pagal užsakymą. Maistas vežamas šildomose maisto dežėse, tad gausite jį skanų, karštą bei sveiką.

Visus patiekalus ruošiame specialiai gaminimui įkurtose patalpose, esančiose Vilniuje, naudodamiesi naujausia ir moderniausia įranga. Taigi skaniausius patiekalus gausite tiesiai „nuo stalo“. Švara, saugumas, higiena visa tai svarbu, norint užtikrinti kokybę. Todėl laikomės griežtos tvarkos ir kontrolės.

Taip, tačiau tai kainuos papildomai. Nuo centrinio Vilniaus pašto iki 12 km pristatymo kaina 0eur, iki 15km – 2 eur. iki 18km – 3. Toliau nepristatome.

Rytinis pristatymas yra patogus dėl 2 priežasčių: pirma, maistas ruošiamas naktį prieš pristatymą, todėl šviežiausius patiekalus gausite iškart po jų pagaminimo. Antra, pristatymas anksti leidžia mėgautis maistu ryte ir tikrai nepraleisite savo mėgstamų pusryčių.

Taip, nuo gruodžio mėnesio priiminėsime užsakymus. Bus paruoštas šventinis meniu, kuris tiks tiek įmonių šventėms, tiek asmeniniam naudojimui.

Meniu keičiame kiekvieną savaitę. Kiekvienas pristatymas – tai nauji patiekalai. Kas mėnesį atnaujiname meniu ir reguliariai pridedame naujų elementų.

Taip, su kiekvienu klientu dirbame atskirai. Padedame, išklausome, pakonsultuojame, ir išrenkame planą atitinkantį kliento lūkesčius.​

Maistą ruošiame tik iš natūralių ingredientų, todėl rekomenduojamas bet kurio patiekalo valgymo laikas yra 48 valandos (jei pakuotė uždaryta sandariai ir laikoma šaldytuve).

Taip, maisto pristatymo laiką kiekvienai dienai galima keisti, arba gauti maistą iš vakaro.

Taip, tačiau tai priklauso nuo užsakymų kiekio. Jeigu turite klausimų, drąsiai rašykite mums.

Visas galimą alergiją ar netoleravimą sukeliančias medžiagas rasite čia (paspausti)

lt_LTLithuanian
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę