Geriausias svorio metimo receptas

Geriausias svorio metimo receptas

Jei neatsižvelgiate į priežastis, dėl kurių padidėja svoris, susijęs su ligomis, tada pagrindinis dietos, skirtos svorio metimui, receptas yra paprastas: suvartokite tiksliai tiek kalorijų, kiek sunaudojate. Atitinkamai, norint numesti svorio, būtina sukurti kalorijų deficitą – gauti mažiau ir suvartoti daugiau. Kalorijų gauname iš maisto, o jas sudeginame – išlaikydami kūno natūralių procesų darbą ir atlikdami fizinį krūvį. Žinoma, yra būdų, kaip stimuliuoti medžiagų apykaitą ir sustiprinti vidines funkcijas, kurios prisideda prie greitesnio riebalų suskaidymo, baltymų sintezės ir svorio metimo.

Ar trumpalaikės dietos padeda?

Jei skubiai reikia numesti svorio dėl kažkokio svarbaus įvykio ar norite padaryti pirmąjį proveržį, kad dar labiau motyvuotumėte save numesti svorio, tuomet galima pasakyti: taip, trumpalaikės dietos padeda. Jos taip pat pagrįsti kalorijų deficitu. Veikimo principas toks pat: kalorijų būna mažai ir organizmui nepakanka naudingų elementų iš suvartoto maisto. Tačiau ateityje pradėjus valgyti viską be apribojimų, greitai prarasti kilogramai grįš taip pat greitai, kaip ir ištirpo.

Yra daugybė dietų, kurios grindžiamos įvairiais mitybos principais: frakcine, angliavandenių, liesa ir baltymų, nevalgymo ar net „skysta“ dieta, valgant maistą pagal kraujo tipą ir lytį. Pavyzdžiui, dieta, skirta vyrams numesti svorio, neturėtų būti įlenkinanti ar turinti per daug kalorijų trūkumo, nes tai gali neigiamai paveikti testosterono lygį. Bet moterų dietoje, skirtoje svorio metimui, lygiai taip pat turėtų būti mažiau kalorijų, ypač lyginant su vyrais. Taip pat į organizmą būtinai turi patekti pakankamas kiekis kalcio, magnio, geležies ir omega-3 riebalų rūgščių.

Mes, Fitnetfood komanda, tikime kad maistas gali būti ir vaistas, padedantis numesti nereikalingus kilogramus. Kam kankinti save, laikantis beprotiškų dietų? Ilgalaikį rezultatą galima pasiekti sistemingai, saikingai ir su malonumu.

Tam mes sukūrėme tris mitybos meniu, kurie padės jums pasiekti norimus tikslus: sulieknėti, priaugti svorio (sportininkams), tiesiog maitintis sveikai poroje ar individualiai.

Viską pristatome jums jau kitą dieną, į namus ar ofisą, kad galėtumėte pradėti be atidėliojimų ir susitelktumėte į tai, kas jums svarbiausia: jūsų dieną.

Reziumuojant, norime pasakyti: kad ir kaip sunku, svarbu priimti mintį, kad nėra stebuklingų tablečių ir lengvos dietos norint numesti svorio. Svorio metimas yra ne savęs kankinimas ir griežti apribojimai, o laipsniškas organizmo supažindinimas su paprastomis taisyklėmis ir įpročiais. Laikantis tokios strategijos rezultatas bus sveikas ir gražus kūnas, kuris ateityje išlaikys formą be jokių specialių priemonių.

lt_LTLithuanian
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę