Ar įmanoma stiprinti imunitetą valgant?

Ar įmanoma stiprinti imunitetą valgant?

„10 maisto produktų, stiprinančių imunitetą“, „Dietologai pasakojo, kurie maisto produktai stiprina imunitetą“. Atrodo aktualios antraštės. Bet tai yra tiesiog masalas jus privilioti, kaip lankytoją, kad tinklaraštis gautų pajamų už reklamą.

Iš tikrųjų viskas yra kitaip.

Taip, imunitetas tikrai priklauso nuo gyvenimo būdo ir mitybos. Tačiau mėgstami „stipraus imuniteto receptai“ salierų sulčių, maisto papildų ar bet kokios „stiprinančios“ mitybos schemos nėra garantija, kad pagerins žarnyno veiklą ir teigiamai paveiks imuninės sistemos būklę. Tokių priedų perteklius gali padaryti daug žalos jūsų sveikatai, o tai jau yra daug pavojingiau.

Negalite akimirksniu „sustiprinti“ savo imuninės sistemos bet kokia mityba. Jokie specialūs produktai ar priedai neužkirs kelio virusinėms infekcijoms. Netgi dabar, dar esant „didžiajam karantinui“ geriausia apsauga vis dar yra asmens higienos rekomendacijų laikymasis.

Iki šiol Europos maisto saugos tarnyba (EMST) nepatvirtino konkrečių maisto produktų ar jų komponentų specifinių savybių, kad apsaugotų nuo COVID-19 infekcijos.

Vienintelė maisto vartojimo rekomendacija išlieka palaikyti subalansuotą mitybą. Tai padės imuninei sistemai normaliai funkcionuoti. Nerekomenduojama valgyti kokio nors specialaus maisto, svarbu valgyti įvairius maisto produktus ir laikytis subalansuoto raciono.

Ką tai reiškia:
– valgykite daug vaisių ir daržovių
– valgykite nesmulkintus grūdus
– valgykite maistą, kuriame gausu baltymų
– valgykite maistą, kuriame gausu aukštos kokybės riebalų

Taip pat rekomenduojama sumažinti perdirbto maisto vartojimą ir padaryti vandenį pagrindiniu skysčių šaltiniu visą dieną.

Gaminame skanų ir sveiką maistą, tad jeigu ieškote būdų kaip praplėsti savo mitybos racioną, netgi negaminti, kreipkitės. Kasdieną jums pagaminsime ir pristatysime maistą, kuris bus subalansuotas, sunormuotas taip, kad organizmas gautų visas reikalingas maistingąsias medžiagas bei būtiną dienos kalorijų normą.

lt_LTLithuanian
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę