Sveikas maistas į namus vietoj kalorijų bombos? 4 patarimai

Sveikas maistas į namus vietoj kalorijų bombos? 4 patarimai

Sveikas maistas į namus nėra populiarus pasirinkimas, kadangi mes įpratę į namus užsisakyti tik greitą maistą kaip picas, sušius, mėsainius ir t.t. Nesveikame rinkinyje gali būti net visos dienos kalorijų kiekis, taip pat nulis arba labai mažai naudingų medžiagų ar vitaminų. 

Taigi, ką daryti tiems, kurie jau kurį laiką galvoja, kaip pradėti sveikiau maitintis? Kurie nori pradėti ruoštis vasarai, o gal tilpti į seniai apdulkėjusią suknelę, tik pačio maisto gamyba nevilioja dėl ilgai užimamos ruošos ir laiko stokos? Gera žinia ta, kad šiai dienai galima užsisakyti sveikesnį maistą į namus. Užsisakant sveiką maistą į namus būtina atkreipti dėmesį net į mažiausias detales, nes net iš pirmo žvilgsnio atrodantis atkeliavęs sveikas maistas į namus gali iš tiesų būti tikra kalorijų bombą. 4 patarimai į ką reikia atkreipti dėmesį:

1 patarimas. Rinkis vandenį vietoj gazuotų ir saldžių gėrimų

Gazuoti ir saldūs gėrimai gali tapti sveiko maisto amortizatoriumi. Tie patys limonadai yra tik tuščios kalorijos su gausybę cukraus. To visai nereikia tavo organizmui. Sveika mityba prasideda nuo mažų žingsnių, šiuo atveju, sveikesnis pasirinkimas būtų vanduo, nesaldinta kava arba arbata.

2 patarimas. Sveikas maistas į namus su pakankamu baltymų kiekiu

Kuomet ilgai svarstai, ką norėtum užsisakyti, rinkis vištieną, kalakutieną ar žuvį. Net jeigu tai būtų vištienos šašlykas ar ant grotelių kepta žuvis – tai yra puikus sveikas maistas į namus, kuris užtikrins, kad pavalgius maistas bus virškinamas ilgiau, todėl ilgiau išliks ir sotumo jausmas. Nevalgantiems mėsos produktų baltymų šaltinis yra tokie produktai kaip lęšiai, pupos, varškė, brokoliai ir t.t.

Sveikas maistas į namus vietoj kalorijų bombos? 4 patarimai
Akcija! Sveiko maisto rinkinys tik 15.99 Eur.

3 patarimas. Garnyrui rinkis daržoves 

Garnyrai yra dar viena slaptai pateikta kalorijų ir angliavandenių saugykla. Kai tik yra galimybė – rinkis daržoves. Visada gali paprašyti, kad vietoj kaloringų produktų, gautum gaivių salotų ar šiltos daržovių sriubos.

4 patarimas. Paprašyk, kad padažas būtų atskirai

Padažai mūsų patieklaus padaro skanius, tačiau juose galima rasti didelį kalorijų, druskos ir riebalų kiekį. Ar tai būtų majonezinis padažas, ar su aliejumi – visa tai gali pridėti tau visiškai nereikalingų kalorijų, tad kai yra galimybė – paprašyk, kad padažas būtų patiektas atskirai ir pats kontroliuosi jo kiekį.

Nesuk galvos ir leisk pasirūpinti mums

Išvardyti 4 patarimai tau padės priimti sveikesnius maisto pasirinkimus užsisakant maistą į namus. O jei nori jaustis užtikrintai, kad tave pasiekė sveikas maistas į namus ir nesukti sau galvos visais kalorijų skaičiavimais – leisk tuo pasirūpinti mums, Fitnetfood.lt. Mūsų šefai dirbdami kartu su mitybos ekspertais, gamina subalansuotą ir sveiką maistą su meilę, o mes atvežame kiekvienam iki durų visame Vilniuje ir Vilniaus rajone. Mes siūlome didesnį porcijų kiekį ir sveikesnį maistą nei kitur. Užsisakyk ir paragauk visiškai sveiko maisto su specialiu pasiūlymu švenčių proga – Gauk visos dienos sveiko maisto rinkinį (3 patiekalai ir 2 užkandžiai) tik už 15.99 Eur.

lt_LTLithuanian
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę