Ideali dieta: mitas ar tikrovė?

Ideali dieta: mitas ar tikrovė?

Jeigu jums rūpi sveikata ir kūno formos tikriausiai net nemirktelėję galite išvardinti bent tris dietas, kurias esate išmėginę arba girdėję.

Taip, patarimų, o svarbiausia “patarėjų” nors vežimu vežk. Tačiau, kai prieš veidrodį ant svarstyklių atsistojate jūs, viskas nublanksta ir … liekate tik jūs. Na ir žinoma svoris…

Ideali dieta, kurios nuolatos ieško dauguma šiuolaikinių moterų, mūsų nuomone yra dieta, kurios metu svorio metimas yra lengvai ir greitai pasiekiamas, o rezultatas išlieka ilgai. Nesikankinant, nebadaujant ar kitaip žalojant organizmą.

Tačiau koks yra pagrindinis kriterijus renkantis dietą?

Tai turėtų būti konkretaus organizmo (t.y. jūsų) ypatybės ir poreikiai. Juk kas tinka vieniems, nebūtinai tinka jums. Prisiminkite ryžių, grikių, arbatų ir kitas dietas, kurias vienos moterys giria, o kitos peikia. Kiekvienas esame unikalus ne tik savo pasaulio supratimu, tačiau ir procesais, kuriais kūnas pasisavina įvairias medžiagas.

Dietos, skirtos svorio metimui, turėtų būti turinčios mažai kalorijų (1000–1800 kcal, atsižvelgiant į konkretaus žmogaus poreikius). Arba dar paprasčiau: kasdieną jūs turite “sudeginti” daugiau kalorijų, nei gaunate iš maisto.

Ideali dieta: mitas ar tikrovė?

Ką tai reiškia?

Pačioje kelionės pradžioje turite įvertinti, ar kažkuri iš jūsų pasirinktų dietų jums tinka. Iš tiesų, norint pasiekti teigiamą efektą, reikės gana ilgai jos laikytis. O kas nori laikytis dietos, kuri neteikia jokio džiaugsmo? Ar tikrai tikslas pateisina priemones? Ir ar tikrai reikia kantėti vardan grožio?

Internete galite rasti daug teigiamų atsiliepimų apie įvairias maisto sistemas. Bet moksliškai įrodyta, kad geriausias pasirinkimas yra tinkama subalansuota mityba. Kasdieną valgote tinkamai subalansuotą maistą, kurio porcijos yra apskaičiuotos pagal jūsų kalorijų kiekį.

Todėl vieno teiginio kad yra ideali dieta nėra. Galime teigti, kad tik sistemingai vartojamas maistas ilgalaikėje paerspektyvoje suteiks jums norimą svorį ar išryškins norimas kūno linijas. O greitų rezultatų vaikymąsis netik sugąžins jus į pradinį tašką, tačiau ir gali pakeknkti jūsų sveikatai.

Tokios mitybos pavyzdys yra „Fitnetfood“ komandos paruoštas maistas, kuriame yra visi organizmo sveikatai būtini elementai. Dietologas kas savaitę peržiūri mūsų meniu ir paskirsto kalorijų kiekius patiekaluose taip, kad jūs gautumėte visas reikalingas medžiagas, nesvarbu esate visavalgis, vegetaras ar veganas.

Mūsų ruošiamas meniu yra skirtas skirtingo lygio fizinio aktyvumo žmonėms ir tinka net nėščioms moterims. Tačiau pagrindinis jos pranašumas yra galimybė skaniai, be jokio žalojimo valgyti kiekvieną dieną ir matyti pokyčius ne tik veidrodyje ar ant svarstyklių, bet ir jausti padidėjusį energijos kiekį bei nuotaikos pakilimą!

Juk ką valgai tas ir esi!

lt_LTLithuanian
    Jūsų krepšelis
    Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę