Vegetariškas maistas nebemadingas.

Vegetariškas maistas nebemadingas.

Kasmet sveikas gyvenimo būdas pritraukia vis daugiau gerbėjų. Žmonės aktyviau lankosi sporto salėse, eina į baseinus, daro rytinius bėgiojimus, o vegetariško maisto pristatymas Lietuvoje tampa vis populiaresne paslauga. Augalinio maisto vartojimas daugeliui nebelaikomas tiesiog duokle šiuolaikinei madai, o kaip tinkama ir gerai apgalvota mitybos sistema, leidžianti sulieknėti ir pagerinti savo sveikatą.

Remiantis statistika, vegetarų skaičius visame pasaulyje siekia daugiau nei vieną milijardą. Augalų dietų laikosi žmonės, turintys skirtingą pasaulėžiūrą ir gyvenimo būdą. Vieni atsisako mėsos dėl užuojautos gyvūnams, kiti – kad būtų stipresni ir sveikesni. Kad ir kaip buvo, tačiau praktika rodo, kad vegetarizmas atneša neabejotiną naudą mūsų organizmui ir teigiamai veikia figūrą.

„Fitnetfood“ palaiko augalinio maisto mėgėjus ir siūlo vegetariškus patiekalus, patiektus į jūsų namus Vilniuje, kurie bus raktas į jūsų sveiką ir harmoningą gyvenimą. Galime užtikrintai pasakyti, kad augalų pasaulis yra išskirtinių skonių gama, apimanti viską, ką motina gamta gali duoti žmogui.

Savo maistine verte augalinis maistas nesiskiria nuo gyvūninės kilmės produktų, bet ir turi daug teigiamo poveikio organizmui:

 • gerina savijautą, padidina ištvermę ir energiją;
 • sumažina onkologinių ligų vystymosi riziką, nes joje yra mažiau kancerogenų;
 • tai puiki profilaktika, padedanti išvengti aterosklerozės ir širdies bei kraujagyslių patologijų išsivystymo;
 • prisotina organizmą visais reikalingais mikroelementais, vitaminais ir maistinėmis medžiagomis;
 • stiprina imuninę sistemą ir mažina peršalimo ligų skaičių.

Jei reguliariai užsisakote vegetarišką maistą, galite žymiai sumažinti blogojo cholesterolio kiekį kraujyje, sulėtinti senėjimo procesą ir padidinti gyvenimo trukmę. Įrodyta, kad vegetarai rečiau susiduria su tokiomis problemomis kaip spuogai, o jų plaukai tampa storesni ir nustoja slinkti. Be to, vegetariškas maistas padeda kontroliuoti svorį ir yra puiki nutukimo prevencija.

Vegetariškas maistas nebemadingas.

Mūsų vegetariškas maisto pristatymas į namus Vilniuje atsižvelgia į jūsų pageidavimus ir leidžia skaniai valgyti, nepaisant jūsų požiūrio į dietą. Su mūsų pagalba galite valgyti skaniai, neskaičiuodami papildomų kalorijų. Kiekvienas patiekalas yra sukurtas taip, kad patenkintų net reikliausią skonį ir padėtų iš vaisių ir daržovių pasisemti gyvybinės energijos.

„Fitnetfood“ klientams siūlo visiškai subalansuotą mitybą, kuriai gaminti nereikia daug laiko. Užsisakydami vegetarišką maistą su pristatymu į namus, galite tikėtis restorano meniu ir gauti daug reikšmingų pranašumų:

 • Tik švieži aukštos kokybės produktai. Visi ingredientai yra išbandyti. Juos asmeniškai paragavo mūsų šefas ir įmonės įkūrėjas.
 • Hermetiška pakuotė. Prieš tiekimą maistas pakuojamas į vakuuminius ar perforuotus indelius, kurie ilgą laiką išsaugo produktų šviežumą.
 • Paprasti ir skanūs receptai. Kiekvienas maisto rinkinys yra pateiktas lengvai išpakuojamose maistinėse dėžutėse.
 • Asmeninis meniu. Ypač veganams esame pasirengę sukurti asmeninį meniu, kuriame bus atsižvelgiama į visas jūsų nuostatas.

Norėdami užsisakyti vegetarišką maistą su greitu pristatymu, tiesiog naudokite žemiau esančią formą. Mes padėsime jūsų kūnui gauti sveiką maistą, kuris pakeis jūsų gyvenimą į gerąją pusę!

lt_LTLithuanian
  Jūsų krepšelis
  Krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę